за компанијата

Хенан, Златен шума Градежни материјали копродукции, Ltd. е основана во 2018 година

Хенан, Златен шума Градежни материјали копродукции, Ltd. е основана во 2018 година, кој го лоцира во прекрасниот внатрешниот земјата на Централна Plains, тоа е Xinxiang Сити, провинција Хенан. Xinxiang лоцира во Централна Plains, нејзиниот северен дел е во близина на Taihang Планини, и на југ е во близина на Жолтата Река. Постојат многу директни автопати премин Xinxiang, како што се Пекинг Хонгконг-Макао автострада, Daqing Гуангжу автострада, Changji автострада, итн Xinxiang е 1 час возење од аеродромот во Женгжу, има удобен превоз, чувствувате локација, богата туристички ресурси и длабоки културни депозити ...

  • бизнис-setup-во-Дубаи-со-разлика
  • бизнис-планирање
  • агендата на анализа на бизнис-990818

WhatsApp Онлајн Chat!